Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

SABAN ÇEVİRİ HİZMETLERİ

Trades Your Words In many worlds...

Uzun yıllar çeviri sektörüne emek veren uzman çevirmenlerden oluşan kadrosuyla Saban Çeviri Ltd. 1998 yılından beri Türkiye tercüme sektörünün lider şirketlerindendir. En yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak için kurulduğundan beri sürekli kendini geliştiren, ISO9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ve TS EN 17100:2015 sertifikaları sahibi şirketimiz, daima en verimli çeviri çözümlerini üretmeye odaklı kadrosuyla yurdumuzun dışa açılan kapılarından olan çeviri sektörünün öneminin bilinci içinde tüm uluslararası standartları karşılayan çeviri hizmetleri sağlamaktadır. 

Misyonumuz

Saban Yeminli Tercüme Hizmetleri, klasik tercüme hizmetlerinin yanında tele-çeviri, yurt içi refakat,iş adamı servisive kendi ofisiniz gibi bir dizi ilave hizmet de sunmaktadır.
Üstün tercüme kalitesiyle Saban Yeminli Tercüme Hizmetleri, gerek İstanbulda gerek İstanbul dışında ve gerekse yurt dışında birçok kuruluşun güvendiği vazgeçilmez Tercüme Bürosudur.
Saban Yeminli Çeviri Bürosu, İstanbulun birçok noteri ile işbirliği içindedir. Noter onayı gerektiren çevirileriniz servis elemanlarımız tarafından noterlerde beklemeden süratle onaylattırılarak uçağınıza, postanıza, kuryenize yetiştirilir, ihalenize, toplantınıza, duruşmanıza geçikmezsiniz.
Ayhan SabanAyhan Saban Firma Sahibi & Yöneticisi
http://www.sabanceviri.com.tr
Büromuzun yüksek kapasiteli bilgisayarlarında bir Dil Bilgi Bankası kullanılmaktadır.
Çağının iyi yönlerini benimsemeyi görev bilen çevirmenlerimiz yardımcı çeviri programları, elektronik sözlükler,elektronik Spell-Check ve Grammer-Check programları kullanarak bütünlüklü ve hatasız ve zamanında çeviri üretirler. Hatalı ve gecikmiş çevirinin müşterilerimize ve müessesemize açacağı kayıp ve zararların tam bilincindeki büromuz, konusunda en az on yıl deneyimli çevirmenleri istihdam etmekte ve gerektiğinde akademisyenlerle de işbirliği içinde çalışmaktadır.
Her müşterimiz bir Müşteri Kodu ile bilgisayarlarımızda kayıtlıdır.
Yapılan çeviriler 6 ay süre ile bilgisayarlarımızın arşivlerinde saklanır. Büromuza başvurularak 6 ay içinde ilave suret istenebilir, çevrilmiş metin üzerindeki makul değişiklik talebinde bulunabilir yada yeni çıktısını alabilir.
Saban Yeminli Çeviri Bürosu müşterisine çok büyük kolaylıklar sağlamaktadır.
Telefonla veya e-postayla iletilen çeviri talepleri tamamlanıp dosya önce e-posta ile iletilir, gerekli ise noter onayları yapıldıktan sonra faturas ı ile birlikte masanıza kadar getirilir. Arzu eden müşteriye ücretsiz olarak Diskette-Copy verilmektedir.
Birim sayfa elektronik WORD-COUNT (boşluksuz karakter sayımı) sistemi ile saptanmaktadır.
Çevirisi yapılan belgenin toplam karakter sayısı 1000e bölünmekte ve birim sayfa adedi bulunmaktadır. Ancak talep halinde götürü fiyat vermek de mümkündür.
Saban Yeminli Çeviri Bürosu, klasik çeviri hizmetlerinin yanında tele-çeviri, yurt içi refakat,iş adamı servisi ve kendi ofisiniz gibi bir dizi ilave hizmet de sunmaktadır.